PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33128}

Życie za życie

The Life of David Gale
7,8 108 508
ocen
7,8 10 1 108508
7,0 10
ocen krytyków
Życie za życie
powrót do forum filmu Życie za życie

..sytuacja, gdzie Bitsey skończyła się benzyna, typowa amerykańska zagrywka .. Jednak mimo to film rewelacyjny :)

ocenił(a) film na 10
szyniaaa

zgadzam się, to jedyna wada tego filmu, ale mimo to dałem 10, bo to mój osobisty nr 1 :)

ocenił(a) film na 7
szyniaaa

Ta sytuacja nie miała nic wspólnego z brakiem benzyny. Zaświecenie się tej kontrolki wg przepisów nakazuje natychmiastowe zatrzymanie samochodu i wyłączenie silnika, bo dotyczy wysokiej temperatury płynu chłodniczego.

ocenił(a) film na 8
szyniaaa

Szczerze mówiąc i tak by nie zdążyła...Apelacja to nie żadne hop siup. Ale napięcie musi być...xD

ocenił(a) film na 8
szyniaaa

Przecież jej się nie skończyła benzyna ale od samego początku filmu była mowa o tym, że samochód się psuje, dymi i przegrzewa... Nawet zatrzymali się z tego powodu na poboczu razem z asystentem. Nie wiem jak można przegapić ten wątek..
Problem tylko w tym, że samochód popsuł się na dobre w najgorszym możliwym momencie. Uważam jednak, że to też nie było naciągane... ja mam podobne (nie aż tak dramatyczne oczywiście) sytuacje przez cale życie.. .Jak na czymś mi bardzo zależy i bardzo się spieszę to wszystko się chrzani.

ocenił(a) film na 8
dolores1983

Zgadzam się w pełni. A jeśli nie wiecie nic o prawie Murphy'ego, to poczytajcie.

ocenił(a) film na 7
szyniaaa

Dokładnie. A druga absurdalna sytuacja, to jak Bitsey mimo, że do egzekucji zostało kilkanaście minut ogląda sobie całe nagranie zamiast po znalezieniu właściwej taśmy pędzić do sądu.
Poza tym film super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones