PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33128}

Życie za życie

The Life of David Gale
7,8 108 508
ocen
7,8 10 1 108508
7,0 10
ocen krytyków
Życie za życie
powrót do forum filmu Życie za życie

Berlin i jej rola

ocenił(a) film na 8

Może mi ktoś wytłumaczyć kto zwerbował Berlin? Czy to był dr Gale?

arek008

Tekst zawiera SPOJLER, czytasz na własną odpowiedzialność.


Myśle że akurat Berlin nie była zwerbowana, ona po prostu się zemściła, dlatego potem David poświęcił swoje życie, żona od niego odeszła zabierając syna, ukochana chorowała na nie uleczalną chorobę i prędzej czy później by zmarła, a on miał zmarnowane życie doczesne właśnie przez Berlin i mimo wycofania zarzutów ludzie i tak od niego stronili jakby miał trąd a do tego był jeszcze alkoholikiem, więc wpadli na pomysł żeby poigrać sobie z karą śmierci bo w sumie i tak mieli obsesje na tym punkcie przez te całe Death Watch. Jeśli chodzi o sam film to mnie troche zrobili w konia bo do końca wierzyłem że ona zdąrzy, tylko czemu mnie nie zastanowiło dlaczego ten kowboj nie przeszkodził jej w poszukiwaniu kasety, nie wiem, chyba o tym nie myślałem.

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

To brzmi sensownie :)

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

tez tak mysle,,, a kartke od Berlin zalaczył do neseseru z pieniedzmi dla zony zeby pomniejszyc swoja wine na jaka przebiegiegła trafił studentke

romano1999

No właśnie! Zastanawiałam się o co chodzi z tymi pieniędzmi. Bo najpierw Bitsey i Zack tachają tę walizkę do motelu (pół miliona za wywiad? Coś mi zdecydowanie umknęło), później zamieszany w całą sprawę adwokat przekazuje te pieniądze na lotnisku Dusty'emu wraz z biletem i paszportem (?), a na koniec Dusty daje forsę ex żonie Gale'a. Tylko dlaczego? Nie wydaje mi się żeby to było po, to by odkupić winę. Zresztą żonka była dziana. Krążące pieniądze są dla mnie zagadką tego filmu. Chyba muszę go obejrzeć ponownie.

ag268

Według mnie te pieniądze były tylko i wyłącznie po to, by zapewnić przyszłość synowi, więc tak to ukartowali... Swoją drogą faktycznie to kupa kasy, jak za reportaż.... !

ocenił(a) film na 9
romano1999

Dzieki za rozwianie moich watpliwosci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones